Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi üzerinden, Alan Yeterlilik Testlerinden (AYT) baraj puanını alamamış veya YKS sınavına girmemiş lise mezunu aday öğrenciler Üniversiteye kayıt için gerekli evrakları hazırlayarak burssuz bir şekilde kayıt yaptırabilirler.

Read More

Bu yaz İngilizce'yi Uluslararası Saraybosna Üniversitesinde öğreniyoruz! 26 Temmuz - 6 Ağustos (2 HAFTA) / 2 Ağustos - 6 Eylül (6 HAFTA)

Read More

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi (IUS), çevrimiçi eğitim, karma eğitim ve uzaktan eğitimin kalitesini büyük oranda artıran Webex uygulamasını başlatarak bölgede bir ilke imza attı. 

Read More

Saraybosna Kantonu Eğitim, Bilim ve Gençlik Bakanlığının ilgili yasa ve yönetmeliklerine uygun olarak,  İstanbul Üniversitesi (İÜ) ve IUS arasında Çifte Diploma Programı başlatılmasına onay verdiğini büyük bir gururla bildirmek isteriz. 

Read More

21 Haziran 2019 Cuma akşamı, Uluslarası Saraybosna Üniversitesi (IUS) her üç akademik evrede  eğitimlerini tamamlayan 2019 mezunlarının, yoğun çalışmalarını ve akademik yolculuklarındaki başarılarını kutlamak için bir tören düzenledi.

Read More

Pages